Пацієнти другої міської лікарні Черкас отримали продуктові набори

Продуктові набори, які  БО «БФ «Хрещатик Сіті» надала Черкаська обласна організація Товариства Червоного Хреста України, волонтери Фонду передали Другій міській лікарні Черкас.

Про це журналістам «City News» повідомила очільниця БО «БФ «Хрещатик Сіті»  Інна Бандура.

– Турбота про людей, які нині відновлюють своє здоров’я після тяжких хвороб  була, є і завжди буде одним із основних пріоритетів діяльності Фонду. Вона з тих лікувальних закладів, де після лікування проходять реабілітацію хворі, що перебороли важкі недуги. Тож їм наш Фонд і передав продуктові набори від Черкаської обласної організації Товариства Червоного Хреста України. Ці продукти стануть суттєвим доповненням до столу пацієнтів медичного закладу, – розповіла Інна Бандура.

БО «БФ «Хрещатик Сіті» (раніше називався – «Пункт благодійної допомоги «Хрещатик Сіті») працює з початку нового вторгнення окупаційних військ рф в Україну, і як волонтерська структура вже здобув авторитет в Україні і далеко за її межами. Заснувала і очолила волонтерську організацію керівник ТРЦ «Хрещатик Сіті» Інна Бандура.

Нині ця волонтерська структура продовжує допомагати українській армії, працюючи у форматі запитів та опікується діяльністю Центру допомоги вагітним жінкам та мамам дітей віком до двох років. На обслуговуванні БО «БФ «Хрещатик Сіті» зараз перебуває понад 150 переселенок та черкащанок, що потребують допомоги.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *