Помічників та матеріали для плетіння “кікімор” потребують у Гуманітарному центрі

Вже кілька місяців поспіль у Гуманітарному центрі Черкаської міської ради волонтери плетуть маскувальні сітки та «кікімори» для наших захисників. Зараз «павучки Кулика» просять містян про допомогу: їм потрібні робочі руки і матеріали, інформує сайт ЧМР.

Гуманітарний центр Черкаської міської ради, створений у перші дні війни з ініціативи міського голови Черкас Анатолія Бондаренка, за обсягами наданої допомоги став одним з найпотужніших в Україні. Окрім внутрішньо переміщених осіб, тут організували допомогу для наших захисників. Зокрема, з початку роботи Гуманітарного центру волонтери виготовили 237 маскувальних «кікімор».

«Зараз дівчата працюють над великим замовленням: 20 «кікімор». Наступне замовлення – ще 12 таких маскувальних костюмів, – розповідає координатор напряму Катерина Грузиненко. – Але нашим «павучкам Кулика» не вистачає рук і витратних матеріалів. Потрібні мішковина, шерстяні нитки і тканина захисного, жовтого чи коричневого кольорів. Крім того, якщо хтось має вільні 2-3 години, приходьте до нас, аби допомогти Збройним Силам України».

«Майстрині-волонтери спочатку плели для потреб захисників маскувальні сітки. Але, за відгуками воїнів, костюми-«кікімори» є для них ефективнішими й надійнішими, – говорить координатор Гуманітарного центру ЧМР Тетяна Діденко. – До речі, плести сітки простіше, а виготовлення «кікімор» вимагає певної майстерності, яку вже мають наші «павучки». Тому зараз спеціалізуємося на цьому напрямку. А найбільша радість для нас – це усвідомлення того, що завдяки нашій праці захисники України повертаються живими із бойових завдань».

Адреса Гуманітарного центру:
вул. Благовісна, 170.

Працюємо з 9:00 до 17:00

Номер рахунка для матеріальної підтримки:
5168 7451 0449 2555

Координатор: Тетяна (0934682295).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *