У Черкасах наносять дорожню розмітку

Триває оновлення дорожньої розмітки на вісьових лініях автомобільних доріг та пішохідних переходах Черкас. На 15-ти вулицях міста таку розмітку вже оновлено, зараз працівники КП «ЧЕЛУАШ» працюють ще на 10 вулицях обласного центру.

Біла розмітка на вісьових лініях доріг та пішохідних переходах надзвичайно важлива для безпеки руху транспорту і зручності пішоходів. Тому має регулярного оновлюватися.

За словами директора КП «ЧЕЛУАШ» Олексія Мельника, вже зроблено розмітку на бульварі Шевченка, вулицях Байди Вишневецького, Канівській, Дахнівській, Героїв Дніпра, Дашковича, Припортовій, Козацькій, Нечуя-Левицького, Чиковані, Чайковського, Іллєнка, Добровольського.

Нині комунальники закінчують оновлювати дорожню розмітку на вулиці 30-річчя Перемоги. Надалі працюватимуть на проспекті Хіміків, вулицях Смілянській, Чорновола, Пастерівській, Чигиринській, Надпільній, Сагайдачного, Одеській, Самійла Кішки.

«Цьогоріч для економії коштів бюджету дорожнє покриття наносимо лише фарбою, тому що пластикова розмітка значно дорожча, – пояснює Олексій Мельник. – Через дощі та підвищену вологість оновлення дорожньої розмітки довелося пригальмувати, тому швидкість виконання робіт залежатиме від погоди».

Про це повідомляє пресслужба Черкаської міської ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *