Шістсот банок тушонки черкаські волонтери передали для армії

Партію у 600 банок м’ясної консерви (тушкована яловичина) для потреб ЗСУ волонтери БО «БФ Хрещатик-Сіті» передали волонтерам ГО «СІЧ».

Про це журналістам «City News» повідомила очільниця БО «БФ «Хрещатик Сіті», депутат Черкаської міської ради фракції «Європейська солідарність» Інна Бандура.

– Ми налагодили співпрацю між нашими волонтерським структурами в рамках якої ділимось тим, що нам вдалось зібрати. Відповідно до обговорених умов ми надаємо ГО «СІЧ» те, що вони можуть доправити військовим, а вони нам – продукти для найменших українців, чиї родини взяв на обслуговування Центр допомоги вагітним і мамам, що виховують малюків віком до двох років БО «БФ Хрещатик-Сіті», – пояснила вона.

БО «БФ «Хрещатик Сіті» (раніше називався – «Пункт благодійної допомоги «Хрещатик Сіті») працює з початку нового вторгнення окупаційних військ рф в Україну, і як волонтерська структура вже здобув авторитет в Україні і далеко за її межами. Заснувала і очолила волонтерську організацію керівник ТРЦ «Хрещатик Сіті» Інна Бандура.

Нині вказана волонтерська структура продовжує допомагати українській армії, працюючи у форматі запитів та опікується діяльністю Центру допомоги вагітним жінкам та мамам дітей віком до двох років. На обслуговуванні БО «БФ «Хрещатик Сіті» зараз перебуває понад 150 переселенок та черкащанок, що потребують допомоги.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *