В Умані посилять заходи безпеки, у зв’язку з можливими провокаціями

Заборона на проведення будь-яких масових заходів діятиме в Умані з 19 по 30 вересня. Таке рішення ухвалено начальником Черкаської обласної військової адміністрації Ігорем Табурцем спільно зі штабом оборони області.

Посилені заходи безпеки в ці дні пов’язані із високою ймовірністю ракетних ударів і терористичної загрози внаслідок дій російської сторони, спрямованих на дестабілізацію міжнаціональних відносин і завдання шкоди міжнародному іміджу України. росія може використати традиційний приїзд паломників до Умані на святкування Рош га-Шана для провокацій.

На сьогодні правоохоронні органи на постійній основі проводять контрдиверсійні та антитерористичні заходи, район паломництва та прилеглі території перебувають під цілодобовим відеонаглядом.

У цей період на території міста також будуть упроваджені додаткові обмеження:

– заборона продажу алкогольних (слабоалкогольних) напоїв і піротехнічних виробів;

– посилення перепускного режиму та контролю за перебуванням (переміщенням) громадян;

– заборона руху транспортних засобів і паркування на окремих ділянках вулично-дорожньої мережі;

– обмеження доступу до місць паломництва.

Водночас Служба безпеки України та Національна поліція України рекомендують вірянам утриматися цього року від візиту до України на святкування Рош га-Шана. Ті, хто все ж наважиться здійснити паломництво, зобов’язані дотримуватися всіх вимог безпекових заходів.

Безпека понад усе!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *