Мера Черкас та його заступника нагородив орденами Філарет

Напередодні 27-ої річниці інтронізації Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета із ним зустрілися Черкаський міський голова Анатолій Бондаренко та його перший заступник Сергій Тищенко.

Під час зустрічі керівники Черкас обговорили із Патріархом ситуацію в Україні та війну. Патріарх Філарет, який у січні святкуватиме свій 94-ий день народження, розповів, що відвідував після звільнення передмістя Києва Бучу та Ірпінь.

Він досі вражений звірствами російських окупантів та разом із тим захоплюється духом українського народу, його незламністю та силою. Він наголосив, що з Богом та з вірою у Божу підтримку (а саме таким, переконаний, і є український народ та Збройні Сили України), ми обов’язково переможемо окупантів.

Патріарх Філарет наголосив, що Черкаси – це давне козацьке місто, це центр та опора всієї України, де зароджувалися основи державницьких традицій українців та загартовувався непереможний козацький дух.

Міський голова Анатолій Бондаренко розповів про те, як війна змінила життя Черкас та зауважив, що від перших днів повномасштабного вторгнення місто приймає тисячі вимушених переселенців.

– Черкаси стали справжнім гуманітарним тилом України: ми приймаємо переселенців з інших областей, збираємо та відправляємо допомогу для населення з інших міст, які потерпають від російської агресії та переживають гуманітарну катастрофу, – прокоментував він. – Наша команда робить усе можливе, аби допомогти цим людям.

Важливо, щоби вони відчули себе в безпеці та могли повернутися до нормального життя. Святійший Патріарх висловив переконання, що Україна обов’язково переможе, поверне свої кордони та всі окуповані території. До слова, сам Філарет родом із Донецької області. Обговорюючи ситуацію в державі, Патріарх відзначив керівників Черкас високими церковними нагородами.

За заслуги з відродження духовності міському голові Анатолію Бондаренку він вручив Орден Христа Спасителя.

Першого заступника міського голови Сергія Тищенка нагородив Орденом Святого Миколая Чудотворця.

– Спілкування із людиною такого рівня як Патріарх – це завжди нові знання, мудрість та впевненість у тому, що коли в Україні живуть такі патріоти: з такою силою слова й глибиною думки, то Україна обов’язково переможе, – прокоментував Сергій Тищенко.

Керівники Черкас подякували Святійшому Філарету за нагороди та побажали йому міцного здоров’я, сил, благодатного натхнення й довгоочікуваної перемоги.

Про це повідомляє пресслужба Черкаської міської ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *