Благодійний концерт “Різдвяне диво” відбудеться у Черкасах

Благодійний концерт із одноіменною виставою «Різдвяне диво» відбудеться 29 січня о 17.00 в Будинку культури ім. І. Кулика. На нього запрошують черкасців та гостей міста.

Про це повідомляє пресслужба Черкаської міської ради.

Організатори дійства – Благодійний фонд «Мрія!» разом з ГО «Українська сімейна фундація».

«Ми намагаємося передати надію і радість у цей непростий для України час, – говорять організатори. – Особлива атмосфера добра наповнить серця глядачів та нагадає найщасливіші моменти сімейного свята. А дивовижна історія неслухняної дівчинки Анни з вистави «Різдвяне диво» не залишить байдужим жодного глядача».

Крім вистави, з 16:00 до 17:00 в холі Будинку культури будуть діяти локації різних активностей, у яких можна взяти участь: аквагрим, майстер-клас із розпису імбирних пряників та ярмарок виробів від майстрів Черкаського геріатричного пансіонату.

Організатори звертають увагу, що вхід на свято вільний за попередньої реєстрації: https://forms.gle/LWPFKEZm2sHLN5K19 . Прохання реєструвати кожного члена сім’ї.
У день концерту з 16:00 в холі Будинку культури всі попередньо зареєстровані зможуть отримати квиток із глядацьким місцем.

Деталі за телефоном: 063 702 47 67

Адреса Будинку культури ім.Кулика:
Вул.Благовісна, 170.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *