Черкаські поліцейські втілили у життя бажання 4-річної дівчинки

Дорослі та діти повинні знати, що мрії здійснюються. Головне — у це вірити. Поліцейські Черкащини завжди піклуються про дітей, особливо про тих, які постраждали від російської агресії. Про сім’ї, які потребують допомоги й перебувають у складних життєвих обставинах, та виховуються у багатодітних чи малозабезпечених родинах.

Сьогодні інспектори ювенальної превенції Управління превентивної діяльності ГУНП в Черкаській області відвідали з подарунками 4-річну Злату.

Дівчинка проживає з мамою у Черкасах. Вона зростає в турботі та любові. Але деякі дитячі радощі матері все ж «не по кишені». Злата бажає звичайних речей, які для її родини є фантастичними. Дитина мріяла про самокат.

Поліцейські реалізували її мрію та подарували не один бажаний подарунок.

Повертайте віру у добро і людяність разом із нами, та приєднуйтесь до соціального проєкту “Мріяти про майбутнє разом”.

«Діти щасливі, коли їхні мрії здійснюються! А дорослі щасливі, коли мають змогу втілити дитячі мрії у життя. Особливо в такий складний для нас усіх час», — розповідає начальник Ювенальна превенція Черкащини Євген Карнаушенко.

До нього може долучитися кожен небайдужий та стати добродійником для дитини, яка нині опинилася в складних життєвих обставинах.

Переходьте за посиланням та допомагайте здійснити мрії маленьких українців : https://dreamerkids.org/

– Кожна дитяча усмішка – це наша радість і перемога. Діти – це те, заради чого ми живемо, – підкреслили вартові правопорядку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *