Черкасців-добровольців запрошують вступати до “Гвардії наступу”

Україна готується остаточно вигнати окупантів зі своєї землі. Аби підсилити сили оборони, на Черкащині та по всій країні стартувала національна кампанія «Гвардія наступу».

Національна кампанія рекрутингу добровольців «Гвардії наступу» поширюється на всю територію України. Набір усіх охочих до бригад відбувається відповідно до їхньої мотивації та поглядів.«Усі, хто готовий звільняти наші території, можуть вступати до спеціальних бригад Національної поліції України, Державної прикордонної служби та Національної гвардії, – говорить начальник Черкаської обласної військової адміністрації Ігор Табурець. – «Лють», «Сталевий кордон», «АЗОВ», «Червона калина», «Рубіж», «Кара-Даг», «Буревій», «Спартан»: вісім бригад, одна ціль – остаточно знищити ворога. Основа бригад – офіцери та солдати, які мають бойовий досвід і проявили себе якнайкраще на фронті».

Ігор Табурець інформує, що доукомплектація відбуватиметься винятково з добровольців. Участь у наступальних операціях вони братимуть лише після інтенсивної підготовки із подальшим бойовим злагодженням нових підрозділів.Маєте бажання долучитися? Заходьте на storm.mvs.gov.ua або ж до визначених ЦНАПів:
• Черкаси: вул. Благовісна, 170
• Сміла: вул. Незалежності, 37
• Умань: вул. Чорновола, 32/6
• Жашків: вул. Захисників України, 17
• Звенигородка: вул. Івана Сошенка, 47.
• Золотоноша: вул. Незалежності, 40.
 Слава Україні! Героям слава!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *