Їжу з Італії родинам переселенців у Черкасах роздають волонтери «Хрещатик Сіті»

Як і обіцяли волонтери благодійного фонду БО «БФ «Хрещатик Сіті», отриману днями велику партію сосисок та равіолі від італійської благодійної організації Associazione MALVE di UCRAINE (м.Верона, Італія) почали роздавати переселенськими родинам з дітками до двох років, або ті, де є вагітні жінки, що на крайніх термінах вагітності.

Про це з місця події повідомили журналісти «City News».

– Ми розподіляємо ці продукти серед родин внутрішьопереселених осіб, які знаходяться на обслуговування Дитячого центру допомоги, що ним опікується БО «БФ «Хрещатик Сіті». Для нас такий досвід вперше. Раніше ми не працювали з такою кількістю людей одразу. Але нічого. Звикаємо. Все буде Україна, – поділились враженнями учителі початкових класів ЗОШ № 29 м. Черкаси Аня Спіян та Світлана Галат, які погодились попрацювати волонтерками БО «БФ «Хрещатик Сіті».

Дівчата вже два тижні обслуговують клієнток Дитячого благодійного центру допомоги, яким опікується Фонд. Вони відгукнулись на заклик допомогти волонтерам БО «БФ «Хрещатик Сіті», якій вони почули з вуст директора своєї школи.

– Він сказав, що волонтерській структурі потрібні активні дівчата, які могли б працювати у вільний від роботи час. Ми вирішили спробувати.

– І як вам тут працюється?, – поцікавивися журналіст «City News».

– Та ні, нічого такого важкого немає. Просто треба допомагати людям, – з усмішкою сказали молоді учительки.

БО «БФ «Хрещатик Сіті»  працює з початку нового вторгнення окупаційних військ рф в Україну, і як волонтерська структура вже здобув авторитет в Україні і далеко за її межами. Заснувала і очолила волонтерську організацію керівник ТРЦ «Хрещатик Сіті» депутат Черкаської міськради фракції політичної партії «Європейська солідарність» Інна Бандура.

Нині вказана волонтерська структура продовжує допомагати українській армії, працюючи у форматі запитів та опікується діяльністю Дитячого благодійного центру допомоги. На обслуговуванні БО «БФ «Хрещатик Сіті» зараз перебуває понад 150 переселенок та черкащанок, які знаходяться на крайніх термінах вагітності, або вже виховують діток віком до двох років, і відтак потребують допомоги.

На фото (зліва на право) Волонтерки – учителі початкових класів ЗОШ № 29 м. Черкаси Аня Спіян та Світлана Галат,

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *