У Черкасах готують до запуску фонтани

Десяток фонтанів, які є на території міста, працівники КП «Черкасиводоканал» почали готувати до нового сезону. Взимку працівники підприємства провели техогляд і ремонт складових водограїв, а зараз – оглядають фонтани, чистять та приводять їх до ладу.

Про це інформує пресслужба водоканалу.

«На зиму ми консервуємо фонтани і проводимо їхній технічний огляд, ремонтуємо, удосконалюємо їх, щоб нового сезону вони знову могли радувати наших містян. Зараз фонтани вже розконсервовують до нового сезону. Усі 10 водограїв міста – робочі. Після проведення всіх необхідних робіт вони будуть готові до експлуатації», – пояснює директор КП «Черкасиводоканалу» Іван Сухарьков.

«Техогляд та ремонт кожного фонтану ми робимо взимку. Це може зайняти близько тижня на кожен водограй. Навесні ми їх розконсервовуємо і починаємо готувати до нового сезону: це займає в середньому три дні, спочатку чистимо водограй, прибираємо сміття, гарно його вимиваємо, монтуємо форсунки, наноси, двигуни, перевіряємо як працює система, дезінфікуємо воду, промиваємо фонтани, проводимо тестові запуски, щоб переконатися, що системи працюють відмінно» – розповідає деталі Володимир Моргун, інженер-механік цеху ЕВКНС КП «Черкасиводоканал».

Запускати фонтани у Черкасах будуть за вказівкою міської ради за настання теплої погоди.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *