У Черкасах розширили перелік вулиць, на яких необхідно зробити поточний ремонт

Зміни та доповнення до переліку об’єктів вулично-дорожньої мережі, де необхідно виконати поточний ремонт у 2023 році, вніс виконавчий комітет. Наприкінці березня виконком визначив декілька перших автошляхів, які потрібно відремонтувати. Це вул.Чигиринська, Надпільна, Олени Теліги та пров.Семена Палія. На вул.Чигиринській роботи вже у розпалі. Наразі перелік значно розширили – тепер у ньому 47 назв вулиць, провулків і міжквартальних проїздів. Серед них вул.Вячеслава Галви, вул.Пастерівська, Петра Дорошенка, Різдвяна, Братів Чучупаків, Соснівська, Гуржіївська,провулки Віри Борушевської, Водопарковий, Партизанський, узвіз Пожежний та ін.

«За результатами обстеження ще 43 вулиць і з огляду на кількість коштів, передбачених у бюджеті на проведення поточного ремонту, пропонується затвердити цей перелік вулиць», – зазначив директор департаменту дорожньо-транспортної інфраструктури та екології Сергій Отрешко.

Оскільки у Черкасах є ще низка вулиць, де потрібно виконати поточний ремонт, за пропозицією членів виконавчого комітету, їх розглянуть і включать до переліку на наступних засіданнях.

«Навіть під час воєнного стану створення безпечних умов для пересування містом як для водіїв, так і для пішоходів, залишається важливим напрямком роботи міської влади. Цьогоріч намагатимемося охопити ремонтом автошляхи у різних куточках нашого міста», – підкреслив міський голова Анатолій Бондаренко.

За інформацією пресслужби Черкаської міської ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *