Свято Дня матері провели у Черкасах для мам дітей з інвалідністю

У Черкасах для мам дітей з інвалідністю організували свято з нагоди Дня матері, яке відзначають у другу неділю травня. Жінкам робили зачіску й макіяж, для них організували фуршет, створили музичну атмосферу та провели їм фотосесію.

Ініціювала свято заступниця міського голови Марина Гаркава. Над втіленням проекту працював Департамент соціальної політики Черкаської міської ради та заклади професійно-технічної освіти міста.

Участь у святкуванні взяли мами, діти яких є підопічними Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю “Жага Життя”.

Учні Черкаське вище професійне училище будівельних технологій зробили цим жінкам зачіски та макіяж. Майбутні кухарі з ДНЗ “Черкаське вище професійне училище” сервірували фуршетний стіл. Луганчанин Денис Мосяженко, який нині живе у Черкасах, грав для них улюблені мелодії. Аби зберегти приємні спогади про цей день, професійна фотографка, переселенка з Маріуполя і волонтерка освітнього хабу «Халабуда» Світлана Корабльова організувала жінкам фотосесію.

Від імені міського голови Анатолій Бондаренко Марина Гаркава привітала жінок із Днем матері.

«Бути мамою особливої дитини надзвичайно складно, це вимагає великої любові та жертовності. Тому ми хотіли, аби ці матері відчули себе насамперед красивими жінками, відпочили, отримали ресурс і натхнення, – відзначила Марина Олександрівна. – Адже кожному з нас, тим більше цим жінкам потрібно хоч трохи уваги і доброго слова. Тоді вони просто розквітають».

Директорка центру «Жага життя» Наталія Воронкіна розповіла, що вони зробили опитування мам, які бажають взяти участь у святковому заході.

«Відгукнулися 12 мам наших підопічних, які могли в цей час, поки діти перебувають на заняттях у закладі, приділити увагу для себе, – розповіла Наталія Воронкіна. – І усміхнені обличчя цих жінок зараз є найкращою нагородою для всієї команди, яка намагалася зробити їм таке свято».
На думку директора Черкаського вищого професійного училища будівельних технологій Олександра Саюна, такі заходи потрібні і їхнім учням, адже є прикладом успішної співпраці закладів системи освіти міста для користі громади.

«Ми бачимо як учні на практиці втілюють набуті знання і відчувають затребуваність своєї професії, – говорить Олександр Саюн. – Наприклад, наші перукарі-візажисти вже наприкінці 3 курсу майже всі працевлаштовані чи відкривають власну справу. А цим жінкам, які сьогодні завітали до нас на свято, ми запропонували восени прийти до нас на курси візажистів та перукарів. Вони прийняли пропозицію».

За інформацією пресслужби Черкаської міської ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *