У Черкасах проведуть благодійний аукціон

Віддати шану полеглим українським Героям минулого та сучасності, та водночас допомогти нинішнім борцям за незалежність та суверенітет України. Саме з такою метою у Черкасах організовують благодійний аукціон, приурочений до Дня Героїв.
За ініціативи родин загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України і за підтримки Черкаського міського голови Анатолія Бондаренка у Черкаському обласному драмтеатрі проведуть благодійний аукціон. На ньому будуть представлені вироби, виготовлені власноруч членами сімей загиблих воїнів. Усі кошти, отримані від продажу лотів, спрямують на придбання бойових дронів для бійців-розвідників на фронті. Початок заходу – 23 травня о 16.00.
🖇 «Запрошую усіх небайдужих долучитися до благодійного аукціону та підтримати наших захисників. Вони ціною титанічних зусиль тримають мир в Україні на своїх плечах і часто віддають за це найдорожче – свої життя. Не випадково ми приурочили цей захід до Дня Героїв – свята величі духу українських воїнів, яке є символом незламності та незборимості української нації. Вічна слава усім борцям за Україну! Разом – переможемо!», – зазначає міський голова Анатолій Бондаренко.

Інформує пресслужба Черкаської міської ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *