Черкащина тримає економічний фронт

Черкаські підприємства продовжують адаптуватися і перебудовувати свою роботу в умовах війни. У цьому контексті важлива взаємодія влади та бізнесу. На цьому наголосив начальник Черкаської ОВА

У межах робочого візиту Ігор Табурець ознайомився з виробничим процесом одного з найбільших меблевих підприємств Черкащини – «Світ меблів – Україна».

– Ми на Черкащині чітко розуміємо: якщо працює економічний фронт, вчасно сплачуються податки і зарплати, то міцнішає тил і є можливість допомагати армії, – наголосив очільник області. –  І це коло ми не маємо права розімкнути. Навпаки – лише зміцнювати! Тому питанням економіки і прямої комунікації з підприємцями області приділяю особливу увагу в роботі. 

 Підприємство модернове, потужне, технологічне. Із контролем якості матеріалів і продукції, з європейським ринком збуту. 

– Війна вносить свої корективи в роботу бізнесу, змушує адаптуватися і перебудовуватися, – зауважив Ігор Табурець. –  Це – виклик для воїнів економічного фронту. На цьому підприємству з ним успішно справляються. 

Принагідно керманич області подякував власникам і колективу підприємства, що, попри виклики часу, продовжують працювати на Черкащині і підтримують країну. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *