Школярів Черкащини запрошують взяти участь у конкурсі есе та малюнків

Навчально-науковий інститут права Українського державного університету імені Михайла Драгоманова у червні 2023 року проводить Всеукраїнський конкурс есе та малюнків «Я маю ПРАВО на життя». Про це інформує управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА.
Конкурс проводиться з метою привернення уваги до порушених прав українських дітей і молоді, які постраждали від російської широкомасштабної збройної агресії проти України, а також до розвитку відносин у різних сферах суспільного життя, пропаганди європейських цінностей, демократичних принципів державного устрою.

Конкурс проводиться серед учнів і вихованців 8-11 класів закладів загальної середньої та позашкільної освіти, членів дитячих і молодіжних громадських організацій України.
Роботи учасників Конкурсу в строк до 30 червня 2023 року надсилаються поштою на адресу: 01054, м. Київ, вул. О. Кониського, 8/14, 9 поверх (Навчально-науковий інститут права). Есе учасників можна надсилати на електрону адресу: nnip@udu.edu.ua. З результатами можна буде ознайомитись у липні 2023 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *