Захисні споруди у Черкасах перевірила комісія

Захисні споруди у Черкасах перевірила комісія у складі представників ДСНС, Національної поліції та управління цивільного захисту Черкаської міської ради. Усього обстежили більше 250 укриттів на готовність приймати людей та цілодобовий безперешкодний доступ до них.

За результатами обстеження заступник міського голови Віктор Беззубенко провів нараду із представниками управління цивільного захисту населення. На ній обговорили стан готовності сховищ, які перебувають у міській комунальній власності. Усього їх близько 130. Передусім це укриття в закладах освіти, медицини і сховища комунальних підприємств.

«Перевірка показала, що комунальні сховища на 100% готові у разі необхідності приймати громадян. Є невеликі зауваження, над якими працюють, і які будуть якнайшвидше усунуті. Натомість під час оперативної перевірки виявлені недоліки у роботі укриттів, які перебувають у державній та приватній власності. Але ми ведемо діалог, працюємо, і в найкоротший термін практично всі сховища міста Черкаси будуть приведені до вимог ДСНС», — зазначає Віктор Беззубенко.

Також він наголошує на тому, що балансоутримувачі і власники об’єктів фонду захисних споруд цивільного захисту усіх форм власності мають усунути усі недоліки та забезпечити постійну готовність і цілодобовий безперешкодний доступ населенню до укриттів.

За інформацією пресслужби Черкаської міської ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *