Діти з Черкас дарують іграшки одноліткам з переселенських родин (фото)

У Черкасах триває соціальна ініціатива «Подаруй дитині іграшку, її іграшки забрала війна», яку розпочала команда волонтерів благодійного фонду БО «БФ «Хрещатик Сіті». Найактивнішими її учасниками стали юні черкащани.

Як розповіла журналісту «City News» волонтерка БО «БФ «Хрещатик Сіті» Тетяна Моргуненко, черкаські діти з радістю підключились до участі у соціальній акції, яка для них стала цікавою грою. Вони зносять у пункт прийому  свої іграшки, які залюбки беруть їхні однолітки з тих, чиї іграшки відібрала війна росії проти України.

БО «БФ «Хрещатик Сіті»  працює з початку нового вторгнення окупаційних військ рф в Україну, і як волонтерська структура вже здобув авторитет в Україні і далеко за її межами. Заснувала і очолила волонтерську організацію керівник ТРЦ «Хрещатик Сіті» депутат Черкаської міськради фракції політичної партії «Європейська солідарність» Інна Бандура.

Нині вказана волонтерська структура продовжує допомагати українській армії, працюючи у форматі запитів та опікується діяльністю Дитячого благодійного центру допомоги. На обслуговуванні БО «БФ «Хрещатик Сіті» зараз перебуває понад 150 переселенок та черкащанок, які знаходяться на крайніх термінах вагітності, або вже виховують діток віком до двох років, і відтак потребують допомоги.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *