Спецслужби рф  готують серію нових інформаційно-психологічних операцій, – СБУ

Про підготовку спецслужбами росії низки інформаційно-психологічних операцій (ІПСО) попереджає СБУ.

Про це журналісту «City News» повідомили у пресслужбі УСБУ в Черкаській області.

– Спецслужби рф готують нові провокації стосовно представників Сил оборони та безпеки України. Такі дані СБУ виявила в ході контррозвідувальної діяльності. Зокрема, за оперативними даними, співробітники п’ятої служби фсб рф планують низку інформаційно-психологічних операцій, в основу яких має увійти дезінформація про нібито російське громадянство українських державних діячів, керівництва Сил оборони і безпеки та їхніх родин, а також інших посадових осіб, – поінформували у пресслужбі.

«Правдоподібність» та доказову базу фейків серед іншого, на думку працівників СБУ має забезпечити: внесення фсб до державних реєстрів рф записів, які нібито повинні підтверджувати версію ворожих спецслужб; підробку документів українських державних діячів та представників Сил оборони.

– За оперативними даними, старт реалізації ворожого ІПСО в українському інформаційному полі запланований на найближчий час. Не маючи успіхів на полі бою, ворог прагне будь-якими методами підірвати психологічно-емоційний стан українських воїнів на передовій та дестабілізувати ситуацію в країні. Закликаємо представників українських ЗМІ критично ставитися до появи подібної «сенсаційної» інформації. СБУ системно відстежує всі подібні маніпуляції, викриває та затримує агентів кремля, які свідомо допомагають ворогу всередині країни. Разом працюємо на Перемогу України!, – зазначили у у пресслужбі УСБУ в Черкаській області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *