Черкаські велосипедисти привезли з чемпіонату України нагороди

Чемпіонат України в олімпійських видах програм тривав з 12 до 18 червня у місті Турка Львівської області. За нагороди змагань боролися 130 велосипедистів із 17 команд та областей України. Участь у чемпіонаті взяли 15 спортсменів із Черкащини. З нагородами повернулися двоє.

Віталій Новаковський став чемпіоном України серед чоловіків у роздільному старті на дистанції 40 кілометрів. Спортсмен показав результат 51,42 секунди, обігнавши суперника з Тернополя на 1 хвилину. Новаковський, завдяки цьому результату, буде представляти збірну України на чемпіонаті світу, який цьогоріч відбудеться у Великій Британії.

Карина Потьомко серед юніорок виборола бронзову медаль у груповій гонці. Дівчина подолала дистанцію 60 кілометрів. Її результат 01:47:06.

За інформацією пресслужби управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА