Ліки з Італії та маскувальна сітка від черкаських волонтерів «Хрещатик Сіті» вже на передовій (фотофакт)

Італійські протиопікові креми що їх Фонду передала партнерська благодійна Асоціація APS «SVITANOK» (м. Ламеція Терме, регіон Калабрія, провінція Катандзаро, Італія) та маскувальну сітку, у одну з фронтових військових частин передали волонтери БО «БФ «Хрещатик Сіті». Повіз гуманітарний вантаж на фронт традиційний партнер Фонду, безстрашний військовий капелан та волонтер Ігор Джигіль.

Про це журналісту «City News» повідомила очільниця БО «БФ «Хрещатик Сіті», керівник ТРЦ «Хрещатик Сіті» депутат Черкаської міськради фракції політичної партії «Європейська солідарність» Інна Бандура.

***

БО «БФ «Хрещатик Сіті»  працює з початку нового вторгнення окупаційних військ рф в Україну, і як волонтерська структура вже здобув авторитет в Україні і далеко за її межами. Вона продовжує допомагати українській армії, працюючи у форматі запитів та опікується діяльністю Дитячого благодійного центру допомоги. На обслуговуванні БО «БФ «Хрещатик Сіті» зараз перебуває понад 150 переселенок та черкащанок, які перебувають на крайніх термінах вагітності, або вже виховують діток віком до двох років, і відтак потребують допомоги. Заснувала і очолила волонтерську організацію керівник ТРЦ «Хрещатик Сіті» депутат Черкаської міськради фракції політичної партії «Європейська солідарність» Інна Бандура.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *