Перших айтівців-бакалаврів випустив Черкаський державний бізнес-коледж

Перших бакалаврів за спеціальністю «Комп’ютерна інженерія» випустив цьогоріч Черкаський державний бізнес-коледж.

Про це журналісту «City News» повідомив директор Черкаського державного бізнес-коледжу Олег Куклін.

– Наш навчальний заклад підготував 23 випускників за спеціальністю «Комп’ютерна інженерія». А відповідне рішення –  акредитувати цю освітню програму на 5 років та видати сертифікат про акредитацію Черкаському державному бізнес-коледжу – було ухвалено  на засіданні Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти 20 червня цього року, – розповів директор Черкаського державного бізнес-коледжу Олег Куклін.

Він же поділився новаціями, які коледж приготував на наступний навчальний рік.

– Цьогоріч у ЧДБК відкрито бакалаврську програму і вперше буде проводитися набір на навчання за освітньою програмою «Графічний дизайн».   Черкаський державний бізнес-коледж став першим навчальним закладом області, який у 1996 році відкрив підготовку фахівців за спеціальністю «Дизайн». Довгий час бізнес-коледж співпрацював з Київським національним університетом технологій та дизайну – разом відбувалося навчання майбутніх бакалаврів. Нині ж їх навчання відбуватиметься на базі ЧДБК, що тепер має бакалаврат на фактично усі спеціальності.

Цьогоріч коледж випустив 320 випускників, що є найбільшим випуском за останні роки. Серед випускників були учасники Програми «Еразмус+», та  грантерка Державного департаменту США, які здобували освіту у Європі та США, відповідно. А, завдяки партнерству ЧДБК із  європейським університетом прикладних наук ISMA (м. Рига, Латвія), нині триває дистанційне навчання магістрів – нині більше 200 черкасців здобувають європейські дипломи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *