Американську кашу безплатно переселенцям у Черкасах роздають волонтери «Хрещатик-Сіті» (фото)

Американську кашу з суміші рису, сочевиці і сухих овочів для дітей та памперси від колег-волонтерів, у Черкасах безплатно роздають переселенським родинам волонтери Дитячого благодійного центру допомоги БО «БФ «Хрещатик-Сіті». Мами охоче розбирають кашу і хочуть ще.

Про це журналісту «City News» повідомила волонтерка БО «БФ «Хрещатик Сіті» Тетяна Моргуненко.

– Нині Дитячий благодійний центр допомоги, яким опікується Благодійний фонд «Хрещатик-Сіті» переселенським родинам з маленькими дітьми безплатно роздає дитячу кашу, яку дала черкаська релігійна громада Церкви Різдва Христового та памперси, що їх  передали наші колеги з Черкас та Гуманітарного центру «Совине гніздо» (м. Ужгород).  Проте найбільшою популярністю користується каша виробництва США, яку надала згадана релігійна громада. У склад цієї американської каші входять сочевиця, рис та сушені овочі. Мамам вона дуже сподобалось, і вони її залюбки беруть  і хочуть ще, – розповіла Тетяна Морнуненко.

Довідка «City News»:

БО «БФ «Хрещатик-Сіті»  працює з перших днів відкритого вторгнення окупаційних військ рф в Україну, і як волонтерська структура вже здобув авторитет в Україні і далеко за її межами. Заснувала і очолила волонтерську організацію керівник ТРЦ «Хрещатик-Сіті», депутат Черкаської міськради фракції політичної партії «Європейська солідарність» Інна Бандура.

Нині вказана волонтерська структура продовжує допомагати українській армії, працюючи у форматі запитів та опікується діяльністю Дитячого благодійного центру допомоги. На обслуговуванні БО «БФ «Хрещатик-Сіті» зараз перебуває понад 150 переселенок та черкащанок, які знаходяться на крайніх термінах вагітності, або вже виховують діток віком до двох років, і відтак потребують допомоги.

Володимир Лимаренко-Полянський

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *