Безплатно дитячий велосипед-візочок дали солдатській вдові з Черкас

Український воїн мав забрати з пологового будинку дружину з новонародженою донечкою, але через ворожу міну буквально один день не дожив до народження першої і єдиної дитини.

Загарбницька війна, підло розв’язана росією, постійно збирає з українців криваву данину. Смерть кожного українського захисника – трагічна історія окремої родини.

Історія, про яку журналісту «City News» розповіла волонтерка БО «БФ «Хрещатик-Сіті» Тетяна Моргуненко – це нині доля багатьох черкаських сімей, у яких війна забрала, батька, дядька, брата, чоловіка, сина чи внука.

Черкащанин Ігор був активним борцем за правду. Пройшовши випробування майдану під час Революцію гідності, як і багато хто з українських патріотів пішов боронити Україну від російських окупантів.  

Поки він воював за рідну землю, його молода сім’я чекала на первістка.

Коли підійшов час пологів, він пообіцяв приїхати додому і забрати з пологового будинку свою дружину з дитинкою.

Плани і щастя сім’ї зруйнувала війна. До світлого моменту возз’єднання родини, солдат не дожив буквально один день. Життя українського воїна обірвала російська міна.

Дізнавшись про смерть чоловіка, у дружини почались перейми. Донечка народилась здоровенькою, але вже сиротою.

– Наступного дня після народження дитини у Черкасах ховали її тата. Мама після пологів пішла на похорон, щоб навіки попрощатись зі своїм коханим… Там на кладовищі я її і знайшла, щоб взяти на облік і обслуговування у Дитячому благодійному центрі допомоги БО «БФ «Хрещатик-Сіті», – розповіла Тетяна Моргуненко.

Ця історія трапилась рік тому. А наприкінці минулого тижня маленька родина полеглого солдата отримала у дарунок від волонтерів Дитячого благодійного центру допомоги БО «БФ «Хрещатик-Сіті»   дитячий велосипед-візочок. І відтепер маленькій Кірі буде значно комфортніше супроводжувати маму під час прогулянок.

Довідка «City News»:

БО «БФ «Хрещатик-Сіті»  працює з перших днів відкритого вторгнення окупаційних військ рф в Україну, і як волонтерська структура вже здобув авторитет в Україні і далеко за її межами. Заснувала і очолила волонтерську організацію керівник ТРЦ «Хрещатик-Сіті», депутат Черкаської міськради фракції політичної партії «Європейська солідарність» Інна Бандура.

Нині вказана волонтерська структура продовжує допомагати українській армії, працюючи у форматі запитів та опікується діяльністю Дитячого благодійного центру допомоги. На обслуговуванні БО «БФ «Хрещатик-Сіті» зараз перебуває понад 150 переселенок та черкащанок, які знаходяться на крайніх термінах вагітності, або вже виховують діток віком до двох років, і відтак потребують допомоги.

Володимир Лимаренко-Полянський

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *