На Черкащині зафіксували нові випадки отруєння грибами: серед потерпілих – діти

У Черкаській області продовжуються отруєння дикорослими грибами. Станом на 8 листопада в області зареєстровано 6 випадків отруєнь дикорослими грибами з 10 потерпілими, серед них 4 дітей. Про це інформує Державна установа «Черкаський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України».

Останні випадки отруєнь грибами зареєстровано у місті Черкаси та у селі Руська Поляна Черкаського району.

На лікарняне ліжко потрапила 9-річна дівчинка з Черкас, яка 5 листопада під час прогулянки лісом з батьками взяла до рук бліду поганку, потім вживала їжу, не помивши руки.

Перші симптоми отруєння – нудота, блювота, біль у животі з’явилися за 3 години потому. Батьки дівчинки самостійно доправили дитину докомунального некомерційного підприємства «Черкаська обласна дитяча лікарня» у стані середньої важкості, де наразі вона перебуває на лікуванні.

У селі Руська Поляна Черкаського району 16-річна дівчина, ввечері 6 листопада вживала смажені опеньки, які назбирав брат у лісі біля села. Натупного дня їй стало зле: з’явилися багаторазова блювота, озноб, головний біль. Швидкою допомогою дитину шпиталізували до КНП «Черкаська обласна дитяча лікарня» у приймально-діагностичне відділення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *