Модні речі від Boutique-O la la у Черкасах безкоштовно роздають переселенкам із дітьми (фотофакт)

Нові одяг та взуття від власників черкаського магазину модних брендів Boutique-O la la, мамам із переселенських родин з маленькими дітками, які нині живуть у Черкасах, продовжують безкоштовно роздавати волонтери БО «БФ «Хрещатик Сіті».

Як повідомила журналісту «City News» волонтерка БО «БФ «Хрещатик-Сіті» Тетяна Моргуненко, власники Boutique-O la la Світлана та Віктор Кузіни періодично надають Фонду речі відомих брендів для жінок із переселенських родин, які нині живуть у Черкасах і перебувають на обслуговуванні Дитячого благодійного центру допомоги БО «БФ «Хрещатик Сіті».

Довідка «City News»:

БО «БФ «Хрещатик-Сіті»  працює з перших днів відкритого вторгнення окупаційних військ рф в Україну, і як волонтерська структура вже здобув авторитет в Україні і далеко за її межами. Заснувала і очолила волонтерську організацію керівник ТРЦ «Хрещатик-Сіті», депутат Черкаської міськради фракції політичної партії «Європейська солідарність» Інна Бандура.

Нині вказана волонтерська структура продовжує допомагати українській армії, працюючи у форматі запитів та опікується діяльністю Дитячого благодійного центру допомоги. На обслуговуванні БО «БФ «Хрещатик-Сіті» зараз перебуває понад 150 переселенок та черкащанок, які знаходяться на крайніх термінах вагітності, або вже виховують діток віком до двох років, і відтак потребують допомоги.

Володимир Лимаренко-Полянський

Фото Тетяни Моргуненко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *