Прапор України з підписом Віталія Кличка черкаська волонтерка відвезла колегам до Німеччини

Прапор України із підписом боксера зі світовим ім’ям, а нині мера Києва Віталія Кличка, команда БО «БФ «Хрещатик-Сіті» передала колегам з партнерської організації «Ukraine hilfe» з німецького міста Ліндау (Баварія, Німеччина). 

Як повідомив журналіст «City News», український стяг із підписом Віталія Кличка  активісту «Ukraine hilfe» Ральфу Айзенхуту вручила волонтерка БО «БФ «Хрещатик-Сіті» Тетяна Моргуненко, яка недавно приїздила до Німеччини по волонтерських і особистих питаннях.

«Ukraine hilfe» – волонтерська організація з Ліндау, активісти якої особисто збирають і відвозять до України гуманітарну допомогу. Влітку цього року представники Ukraine hilfe» на чолі із паном Ральфом привозили гуманітарну допомогу в Україну, і у тому числі й Черкаси. У колі дружнього спілкування  Рафаель (для друзів – Ральф) зізнався волонтерам БО «БФ «Хрещатик-Сіті», що мріє про прапор України із підписом Віталія Кличка. Брати Клічки дуже популярні у Німеччині.

Мрію Ральфа втілила у життя команда БО «БФ «Хрещатик-Сіті» на чолі із її лідером – Інною Бандурою.

На її прохання український прапор для Ральфа у Віталія Кличка підписала Народний депутат України, черкащанка, член партії «Європейська солідарність» Ірина Геращенко.

Довідка «City News»:

БО «БФ «Хрещатик-Сіті»  працює з перших днів відкритого вторгнення окупаційних військ рф в Україну, і як волонтерська структура вже здобув авторитет в Україні і далеко за її межами. Заснувала і очолила волонтерську організацію керівник ТРЦ «Хрещатик-Сіті», депутат Черкаської міськради фракції політичної партії «Європейська солідарність» Інна Бандура.

Нині вказана волонтерська структура продовжує допомагати українській армії, працюючи у форматі запитів та опікується діяльністю Дитячого благодійного центру допомоги. На обслуговуванні БО «БФ «Хрещатик-Сіті» зараз перебуває понад 150 переселенок та черкащанок, які знаходяться на крайніх термінах вагітності, або вже виховують діток віком до двох років, і відтак потребують допомоги.

Володимир Лимаренко-Полянський

Тетяна Моргуненко і Ральф Айзенхут

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *