«Дирекція парків» розпочала розчищати паркові доріжки (фото)
Не дивлячись на хуртовину, що триває вже другу добу, працівники КП «Дирекція парків» розпочали інтенсивно розчищати від заметів доріжки у скверах і парках Черкас. Розчистку розпочали з центрального у Черкасах сквері – «Юність».
Про це журналісту «City News» повідомила пресслужба КП «Дирекція парків».
Фото пресслужби КП «Дирекція парків»
![](https://city-news.ck.ua/wp-content/uploads/2023/11/snih-3-red-1.png)
![](https://city-news.ck.ua/wp-content/uploads/2023/11/snih-4-red-red-1.png)
![](https://city-news.ck.ua/wp-content/uploads/2023/11/snih-2-red-e1701068865377.png)