Магазин Bembi у Черкасах передав новий зимовий одяг дітям переселенців

Теплий зимовий дитячий одяг, шапки та взуття на суму близько 10 тисяч гривень, для дітей з переселенських родин у Черкасах, Дитячому благодійному центру допомоги БО «БФ «Хрещатик-Сіті» безкоштовно передав магазин Bembi.

Про це журналісту «City News» повідомила очільниця БО «БФ «Хрещатик-Сіті», керівник ТРЦ «Хрещатик-Сіті», депутат Черкаської міськради фракції політичної партії «Європейська солідарність» Інна Бандура.

Власники магазин Bembi вже не вперше виступають благодійниками, допомагаючи волонтерам Благодійного фонду «Хрещатик-Сіті» забезпечити дітей з переселенських родин новеньким, якісним одягом та взуттям відомих зарубіжних та вітчизняних брендів. За це їм щиро вдячні і переселенці, і команда Фонду, – сказала Інна Бандура.

Довідка «City News»:

БО «БФ «Хрещатик-Сіті»  працює з перших днів відкритого вторгнення окупаційних військ рф в Україну, і як волонтерська структура вже здобув авторитет в Україні і далеко за її межами. Заснувала і очолила волонтерську організацію керівник ТРЦ «Хрещатик-Сіті», депутат Черкаської міськради фракції політичної партії «Європейська солідарність» Інна Бандура.

Нині вказана волонтерська структура продовжує допомагати українській армії, працюючи у форматі запитів та опікується діяльністю Дитячого благодійного центру допомоги. На обслуговуванні БО «БФ «Хрещатик-Сіті» зараз перебуває понад 150 переселенок та черкащанок, які знаходяться на крайніх термінах вагітності, або вже виховують діток віком до двох років, і відтак потребують допомоги.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *