Четвертокласники з Черкас на Святого Миколая робили окопні свічки для українських захисників

Нестандартно День Святого Миколая зустріли учні 4-го класу черкаської ЗОШ № 30.

На запрошення волонтерів Благодійного фонду БО «БФ «Хрещатик-Сіті», школярі взяли участь у майстер-класі по виготовленню окопних свічок для солдат української армії, які нині захищають Вітчизну від російських агресорів на Східному фронті.

Про це з місця події повідомив журналіст «City News»

Ініціатором доброї справи виступили волонтери Фонду на чолі з керівницею БО «БФ «Хрещатик-Сіті» і ТРЦ «Хрещатик-Сіті», депутатом Черкаської міськради фракції політичної партії «Європейська солідарність» Інною Бандурою.

– Цьогоріч так сталось, що День Святого Миколая співпав з Днем захисників Вітчизни. Тож наша команда вирішила об’єднати обидва свята і для школярів провести такий майстер-клас. Оскільки із військових частин ми отримали запити на окопні свічки, то вирішили організувати майстерню Святого Миколая. Запросили для цього учнів із 30-ї школи, і найприємніше те, що діти охоче відгукнулись, бо у багатьох із них батьки нині боронять Україну. Впевнена, що свічки, наповнені щирою дитячою енергією, зігріють душі і серця наших воїнів, – розповіла Інна Бандура.

Довідка «City News»:

БО «БФ «Хрещатик-Сіті»  працює з перших днів відкритого вторгнення окупаційних військ рф в Україну, і як волонтерська структура вже здобув авторитет в Україні і далеко за її межами. Заснувала і очолила волонтерську організацію керівник ТРЦ «Хрещатик-Сіті», депутат Черкаської міськради фракції політичної партії «Європейська солідарність» Інна Бандура.

Нині вказана волонтерська структура продовжує допомагати українській армії, працюючи у форматі запитів та опікується діяльністю Дитячого благодійного центру допомоги. На обслуговуванні БО «БФ «Хрещатик-Сіті» зараз перебуває понад 150 переселенок та черкащанок, які знаходяться на крайніх термінах вагітності, або вже виховують діток віком до двох років, і відтак потребують допомоги.

Володимир Лимаренко-Полянський

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *