Безкоштовний новенький одяг від черкаського підприємця охоче розбирають переселенці

З перших днів повномасштабного вторгнення російських окупантів в Україну Черкаси перетворились на потужний волонтерський хаб, де знайшлось місце для кожного небайдужого. Одним із таких небайдужих – представник малого бізнесу обласного міста, підприємець з ринку «Центральний» Володимир Кузік.

Як вже писав журналіст «City News», більше року він у співпраці із благодійним фондом БО «БФ «Хрещатик Сіті» він періодично безкоштовно для переселенців передає новий одяг та взуття, яким торгує.

Чергову партію такої допомоги він передав перед Різдвом.

Нині представниці переселенських родин охоче розбирають новенький одяг від Володимира Кузіка.

Про це журналісту «City News» повідомила волонтерка БО «БФ «Хрещатик-Сіті» Тетяна Моргуненко.

Довідка «City News»:

БО «БФ «Хрещатик-Сіті»  працює з перших днів відкритого вторгнення окупаційних військ рф в Україну, і як волонтерська структура вже здобув авторитет в Україні і далеко за її межами. Заснувала і очолила волонтерську організацію керівник ТРЦ «Хрещатик-Сіті», депутат Черкаської міськради фракції політичної партії «Європейська солідарність» Інна Бандура.

Нині вказана волонтерська структура продовжує допомагати українській армії, працюючи у форматі запитів та опікується діяльністю Дитячого благодійного центру допомоги. На обслуговуванні БО «БФ «Хрещатик-Сіті» зараз перебуває понад 150 переселенок та черкащанок, які знаходяться на крайніх термінах вагітності, або вже виховують діток віком до двох років, і відтак потребують допомоги.

Володимир Лимаренко-Полянський

Фото Тетяни Моргуненко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *