Черкаси отримали з Німеччини обладнання для шкіл

У наше місто прибув черговий транш гуманітарної допомоги із німецького Штайнфурта. Це вже друга частина гранту, яку Черкаси отримали для освітніх закладів міста, розповіла заступниця міського голови, кураторка галузі Анастасія Чубіна.

«Сьогодні Черкаси отримали смартборди та дитячий майданчик. На початку місяця у наше місто у рамках першої частини гранту прибуло обладнання для шкільних харчоблоків, меблі для класних кімнат і планшети для навчання», – говорить Анастасія Чубіна.

Інтерактивні дошки передають у школи №19, 29, 32.

«Сучасні діти більш розвинені технологічно. Дошка і крейда – це добре. Та маючи зв’язок з Інтернетом, ми можемо використовувати різні додаткові інструменти, і діти це набагато краще сприймають. Тому ми дуже раді отримати цей смартборд, який покращить вивчення предметів у нашій школі», – зазначає директорка школи №32 Ірина Овчаренко.

Дитячий майданчик встановлять у колегіумі «Берегиня».

«Він особливо потрібний після уроків, коли дітки вже відпочивають. Також учні зможуть на ньому займатися на перерві під наглядом вчителя, на групі подовженого дня. Дуже важливо, щоб дітям було де повеселитися, розважитися, зайнятися фізкультурою», – зауважує директорка колегіуму «Берегиня» Світлана Онопрієнко.

Нагадаємо,Черкаси та Штайнфурт спільно взяли участь у проекті «Покращення цивільного захисту в муніципальному партнерстві з Україною 2023». Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ) надало підтвердження Черкаській міській раді на отримання двох пакетів підтримки.

за інформацією пресслужби Черкаської міської ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *