У Черкасах створять новий громадський простір СпівДія Хаб Черкаси

У Черкасах створять новий відкритий громадський  простір СпівДія Хаб Черкаси. Про це Черкаська міська рада домовилася із Благодійною організацію «Благодійний фонд «СпівДія» та Громадською організацією «Об’єднання багатодітних родин «Крила». Вчора закріпили ці наміри, підписавши відповідний меморандум про співпрацю.

Участь у підписанні меморандуму взяли Надія Савинська – виконавча директорка БО «Благодійний фонд СпівДія», Валерія Шинкарьова – голова Громадської організації «Об’єднання багатодітних родин «Крила», регіональний партнер Благодійної організації «Благодійний фонд СпівДія» в Черкаській області та Черкаський міський голова Анатолій Бондаренко.

У одному з комунальних приміщень Черкас за грантові кошти проведуть ремонт і створять мультифункціональний простір. Там будуть надаватися послуги за кількома напрямками: юридична допомога, підтримка ветеранів, родин загиблих бійців, кар’єрні консультації, простір для дітей, де будуть проводитися заходи різного спрямування. Планується, що він запрацює вже у травні цього року. 

«Дякую усім причетним до цього проєкту за небайдужість та нові можливості для розвитку Черкас. Ми і надалі будемо сприяти ініціативам, спрямованим на підтримку людей у такий складний час», – зазначає міський голова Анатолій Бондаренко.

За інформацією пресслужби Черкаської міської ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *