Холодноярівський патріотичний мед для українських захисників волонтерам приніс черкащанин

Мед із Холодного яру – колиски українського Руху Опору і осердя боротьби за волю України приніс команді волонтерів благодійного фонду БО «БФ «Хрещатик Сіті» черкащанин Олег Щербина. Він попросив цей солодкий натуральний продукт, зібраний бджолами у найпатріотичнішому куточку краю, передати військовим, які нині боронять Україну від рашистської навали. Окрім меду пан Олег передав для фронтовиків чималу кількість власноруч виготовлених розпалювачів, які нині дуже потрібні солдатам.

Ласощі а також партію воскових розпалювачів, які чоловік зробив самотужки зі своїх же матеріалів, він передав волонтерам Дитячого благодійного центру допомоги, яким опікується БО «БФ «Хрещатик Сіті».

– Приємно відзначити, що подібні історії для нашого молодого благодійного фонду БО «БФ «Хрещатик Сіті» не рідкість. Фонд здобув авторитет і довіру серед черкащан, тож із нами співпрацюють як відомі волонтерські команди міста та області так і пересічні громадяни, які хочуть підтримати українських захисників та зробити свій внесок у майбутню Перемогу. Ми успішно співпрацюємо із багатьма волонтерськими командами, і не лише із Черкас, але й з інших міст України та з закордону. Маємо контакти з благодійними організаціями в Італії, Німеччині, Польщі, Латвії. З нашим фондом також співпрацюють благодійники з Великобританії. Не так давно Дитячий благодійний центр допомоги, яким опікується наш фонд, отримав повний фургон подарунків від англійської пенсіонерки Венді і її друзів. Їх нещодавно роздавали клієнткам Центру наші волонтери, – прокоментувала журналісту «City News» очільниця БО «БФ «Хрещатик Сіті», керівниця ТРЦ «Хрещатик Сіті», депутат Черкаської міської ради фракції «Європейська солідарність» Інна Бандура.

Довідка «City News»

БО «БФ «Хрещатик Сіті» працює з початку нового вторгнення окупаційних військ рф в Україну, і як волонтерська структура вже здобув авторитет в Україні і далеко за її межами. Заснувала і очолила волонтерську організацію керівник ТРЦ «Хрещатик Сіті» Інна Бандура.

Нині вказана волонтерська структура продовжує допомагати українській армії, працюючи у форматі запитів та опікується діяльністю Дитячого благодійного центру допомоги. На обслуговуванні БО «БФ «Хрещатик Сіті» зараз перебуває понад 150 переселенок та черкащанок, що потребують допомоги.

Володимир Лимаренко-Полянський

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *