У Черкасах на КП «Черкасиелектротранс» розпочали навчання водіїв тролейбусів

У Черкасах на комунальному підприємстві «Черкасиелектротранс» розпочали навчання водіїв тролейбусів. Нова група опановуватиме професію впродовж 3 місяців. За цей час учні пройдуть 428 годин теоретичних та практичних занять.

Під час курсу вони ознайомляться із будовою тролейбусів, дізнаються про їхнє технічне обслуговування, вивчать основи керування цим видом транспорту, засвоять правила дорожнього руху, питання охорони праці та надання першої медичної допомоги. Заняття для новонабраної групи проводять досвідчені працівники комунального підприємства.

Після закінчення навчання складатимуть теоретичний іспит у сервісному центрі МВС, потім – практичний. Після того, як учні підтвердять свої знання – отримають посвідчення водіїв ІІІ класу, категорії «Т».
Як наголосив директор КП «Черкасиелектротранс» Борис Марченко, на сьогодні в підприємства достатньо потужностей для того, щоб працевлаштувати водіїв після успішного навчання.

Нагадаємо, комунальне підприємство «Черкасиелектротранс» – єдине в місті, що здійснює підготовку за спеціальністю «водій тролейбусів». Навчання доступне для учнів віком від 21 року, курс для них – безоплатний.

Про це повідомляють у КП “Черкасиелектротранс”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *