Волонтерські команди Черкас продовжують співпрацювати задля Перемоги (фотофакт)
Триває і міцніє співпраця між волонтерськими командами БО «БФ «Хрещатик-Сіті» та благодійного фонду «Вогневої Марії».
![](https://city-news.ck.ua/wp-content/uploads/2024/03/vohnenna-mariia-red-rel.jpg)
На фото очільниця БО «БФ «Хрещатик-Сіті» керівниця ТРЦ «Хрещатик Сіті», депутат Черкаської міської ради фракції «Європейська солідарність» Інна Бандура та лідер благодійного фонду «Вогневої Марії» Марія Гопка.