Теплі светри та італійські солодощі волонтери з Черкас передали воїнам ЗСУ (фото)

Нові теплі светри від ГО «Нескорені» та солодощі від італійської благодійної Асоціації MALVE di UCRAINA(м.Верона) і Благодійного Фонду «Мальви Україна» передали українським воїнам волонтери благодійного фонду БО БФ «Хрещатик-Сіті».

Про це журналістам «City News» повідомила очільниця БО «БФ «Хрещатик Сіті», керівниця ТРЦ «Хрещатик Сіті», депутат Черкаської міської ради фракції «Європейська солідарність» Інна Бандура.

– Команда БО БФ «Хрещатик-Сіті» щиро вдячна партнерам з ГО «Нескорені» та благодійній Асоціації MALVE di UCRAINA (м.Верона) і Благодійному Фонду «Мальви Україна» за за надану гуманітарну допомогу! І С=светри і солодощі вже поїхали до бійцій в української армії, які відстоюють свободу і незалежність України, – зазначила Інна Бандура.

Довідка «City News»

БО «БФ «Хрещатик Сіті» працює з початку нового вторгнення окупаційних військ рф в Україну, і як волонтерська структура вже здобув авторитет в Україні і далеко за її межами. Заснувала і очолила волонтерську організацію керівник ТРЦ «Хрещатик Сіті» Інна Бандура.

Нині вказана волонтерська структура продовжує допомагати українській армії, працюючи у форматі запитів та опікується діяльністю Дитячого благодійного центру допомоги. На обслуговуванні БО «БФ «Хрещатик Сіті» зараз перебуває понад 150 переселенок та черкащанок, що потребують допомоги.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *