Інтерсіті Черкаси-Київ змінив графік руху

Потяг інтерсіті “Черкаси – Київ” курсуватиме за зміненим розкладом. З 22-23 квітня швидкісний поїзд їздитиме до столиці і у зворотному напрямку шість днів на тиждень.

Про це журналістці “18000” у коментарі розповіли на гарячій лінії Черкаського залізничного вокзалу.

З 23 квітня поїзд до столиці №729 “Черкаси – Київ” курсуватиме щодня, крім середи.

У зворотному напрямку потяг №730 “Київ – Черкаси” з 22 квітня їздить щоденно, крім вівторка.

Нагадаємо, 15 лютого через зменшення пасажиропотоку кількість рейсів інтерсіті з Черкас до столиці та зворотно було зменшено. Потяг №729 “Черкаси – Київ” курсував щотижня у п’ятницю, суботу та понеділок. А поїзд №730 “Київ – Черкаси” їздив по четвергах, п’ятницях та неділях. До цього інтерсіті їздив щоденно в обох напрямках.

– Як довго потяг їздитиме за новим розкладом інформації поки немає, – зазначили на гарячій лінії Черкаського залізничного вокзалу.

Натомість розклад відправлення та прибуття потягу в обох напрямках не змінився. З Черкас поїзд відправляється о 6:33 і прибуває до Києва о 9:39. Зворотно, з Києва потяг відправляється о 17:50 і прибуває до Черкас о 20:56. Час у дорозі 3 години 6 хвилин.

Курсуючи маршрутом “Черкаси – Київ” і зворотно потяг інтерсіті робить п’ять проміжних зупинок на станціях: Центральна, Ім. Т. Шевченка, Цвіткове, Городище та Корсунь.

Нині, якщо купувати квиток за три дні до поїздки, то вартість для обох напрямків складає:

  • сидячий першого класу – 309,97 грн;
  • сидячий другого класу – 201,52 грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *