Рюкзаки і каремати з Німеччини волонтери з Черкас передали бійцям на фронт

Гуманітарну допомогу у вигляді продуктів харчування, сучасних самонадувних пневмокарематів та рюкзаків, укомплектованих усім необхідним, волонтери БО «БФ «Хрещатик Сіті» відправили бійцям військової частини, яка захищає волю України на фронті.

– Все, що ми відправили, зібрали наші друзі – волонтери із німецького міста Ліндау. На  минулому тижні вони вже вкотре приїздили у Черкаси і знову привезли чималу партію різної допоимоги, яку вони зівбрали у Німеччині. Це і продукти харчування і суперсучасні каремати, і рюкзаки, укомплектовані  необхідними у солдатському побуті речами, – розповіла журналісту «City News»  очільниця БО «БФ «Хрещатик Сіті» керівниця ТРЦ «Хрещатик Сіті», депутат Черкаської міської ради фракції «Європейська солідарність» Інна Бандура.

Довідка «City News»

БО «БФ «Хрещатик Сіті» працює з початку нового вторгнення окупаційних військ рф в Україну, і як волонтерська структура вже здобув авторитет в Україні і далеко за її межами. Заснувала і очолила волонтерську організацію керівник ТРЦ «Хрещатик Сіті», депутат Черкаської міської ради фракції «Європейська солідарність»  Інна Бандура.

Нині вказана волонтерська структура продовжує допомагати українській армії, працюючи у форматі запитів та опікується діяльністю Дитячого благодійного центру допомоги. На обслуговуванні БО «БФ «Хрещатик Сіті» зараз перебуває понад 150 родин переселенців, де є жінки на крайніх термінах вагітності, або ті, які виховують діток до двох років та багатодітних родин із Черкас, що потребують допомоги.

Володимир Лимаренко-Полянський

Фото з місця події

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *