У Черкасах проходить Всеукраїнський турнір з дзюдо «Естафета поколінь»

У Черкасах проходить Всеукраїнський турнір з дзюдо «Естафета поколінь», присвячений пам’яті Героя АТО, генерал-майора Ігоря Момота.
У змаганнях беруть участь спортсмени та команди із міст і районів Черкащини, а також з інших областей України.

“Цього року у турнірі беруть участь 242 юних дзюдоїстів з Київської, Полтавської, Дніпропетровської, Кіровоградської та Черкаської областей. На татамі палацу спорту «Будівельник» змагаються юнаки та дівчата 2012-2013 та 2014-2015 років народження”, – розповів головний суддя змагань Віктор Король.

Під час урочистої церемонії відкриття, на якій були присутні секретар Черкаської міської ради та Голова Федерації дзюдо і боротьби самбо Черкаської області Юрій Тренкін, військовослужбовці Державної прикордонної служби України, представники Черкаської ОВА, вшанували пам’ять Героя АТО, генерал-майора Ігоря Момота, який загинув, захищаючи незалежність України.

“Юні борці вже з перших поєдинків продемонстрували високий рівень майстерності, сильний спортивний дух та неймовірне прагнення до перемоги. Як голова обласної федерації дзюдо та самбо запевняю: ми завжди шукатимемо можливості для створення найкращих умов для тренувань та розвитку юних дзюдоїстів. Бажаю всім учасникам чесних та видовищних змагань, а переможцям – нових звершень!” – наголосив Юрій Тренкін.
Переможців та призерів змагань нагороджують медалями, грамотами та солодкими подарунками.

Крім того, секретар Черкаської міської ради принагідно привітав призерів Чемпіонату України 2024 року. Грошову премію отримали:
Олена Гончар, ДЮСШ “Вікторія” (срібло);
Даніл Чепурний, ДЮСШ “Вікторія” (бронза);
Вікторія Сербин, ДЮСШ “Вікторія” (бронза);
Анна Базило, вихованка Чорнобаївського району (бронза);
Ілля Назаренко – володар Кубку Європи, ДЮСШ “Вікторія”.

За інформацією пресслужби Черкаської міської ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *