Черкаський вибухотехнік увійшов в п’ятірку найсильніших стронгменів України

Володимир Вертелецький нещодавно брав участь у Чемпіонаті України зі стронгмену-2024. У результаті запеклої боротьби, з поміж 16 учасників вагової категорії 95 кілограмів, він зайняв четверте місце. Зараз найсильніший черкаський вибухотехнік готується до відрядження на деокуповані території.

“У вибухотехніки я перевівся з роти ТОР (рота тактико-оперативного реагування). Давно цікавився саперною справою та вивчав її. Коли почалася війна, вирішив, що потрібно допомагати людям в іншій сфері. Зараз відчуваю, що приношу користь своєю роботою”, — розповідає Володимир.

Спорт у житті Володимира завжди є на першому місці. З 18 років він почав займатися вільною боротьбою. Пізніше зацікавився таким видом, як strongman та почав брати участь у чемпіонатах України, займаючи призові місця.

Після закінчення війни у вибухотехніків залишиться багато роботи з розмінування території, переконаний Володимир. Зараз він готується до відрядження на деокуповані території. Його надважливим завданням буде – виявлення небезпечних боєприпасів, розмінування місць активних бойових дій та дислокацій ворога.

“Все потрібно виявити й знищити, аби зберегти людям найцінніше — життя”, — зазначив вибухотехнік.

За інформацією пресслжби поліції Черкаської області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *