Між столицями Польщі та Литви побудували віртуальний портал

У Польщі та Литві побудували віртуальний міст, що з’єднує два історично пов’язані міста – Люблін і Вільнюс. Цей портал дозволяє безпосередньо бачити, що роблять люди в Любліні, а польському народу дивитися, що відбувається в столиці Литви. Повідомляється на сайті https://fun.24tv.ua/

Некомерційна ініціатива PORTAL – це “міст, що веде людство до усвідомлення єдності”. Тож організатори проєкту побудували “віртуальний портал” у Любліні та Вільнюсі.

Вперше в історії країни та їхні народи мають такий спосіб зв’язку. “Портали” оснащені великим екраном і камерою, а завдяки онлайн-трансляції  мешканці Литви та Польщі можуть спілкуватися в режимі реального часу. Вперше в історії країни та їхні народи мають такий спосіб зв’язку. Втіливши ідею “порталу”, як об’єднуючого моста, автори тим самим запрошують піднятися над забобонами та розбіжностями з минулого.

Людство стикається з багатьма потенційно смертельними проблемами. Соціальна поляризація, зміна клімату або економічні проблеми. Причина – трайбалізм, відсутність співпереживання і вузьке сприйняття світу, яке часто обмежується нашими національними кордонами,
– розповіли автори проєкту.

Автори проєкту відзначили, що мінімалістичний дизайн допомагає “порталам” вписатися у стиль будь-якого міста. А в майбутньому вони планують таким незвичайним способом об’єднати людей по всьому світу.

Джерело: https://fun.24tv.ua/  фото з сайту

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *