15 розкішних магнолій висадили у Шполі на честь загиблих учасників АТО

П’ятнадцять розкішних магнолій з’явились уздовж алеї у центральній частині міста (біля будівлі колишньої РДА). Дерева висадили у знак пам’яті про героїв Шполянщини, які загинули захищаючи цілісність України. Повідомляє сайт shpola-otg.gov.ua

Магнолії — це пам’ять про воїнів Шполянщини, які віддали найцінніше – життя за свободу і мир в Україні. Вони будуть зеленіти та квітнути, як квітнуло колись життя кожного з них. Наш обов’язок берегти ці дерева і шанувати пам’ять наших захисників, – зазначив голова ГО «Спілка воїнів АТО/ООС Шполянщини» Микола Федоров.

Міський голова Сергій Кравченко, учасники ГО «Спілки воїнів АТО/ООС Шполянщини», містяни, які висаджували дерева і всі сумлінні жителі громади сподіваються, що саджанці не будуть викрадатись недобросовісними громадянами, адже вони присвячені українським воїнам.

Ініціаторами створення пам’ятної алеї стали Громадська організація «Спілка воїнів АТО/ООС Шполянщини» та голова міської громади Сергій Кравченко, який також особисто взяв участь у висадці дерев, за фінансової підтримки постійних соціальних партнерів громади «LNZ Group».

Джерело: http://shpola-otg.gov.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *