Вихованці Уманської спортивної школи отримали “веслувальний” подарунок

Весла для греблі передали Уманській дитячо-юнацькій спортивній школі. Вручив інвентар майбутнім чемпіонам перший віце-президент федерації каное України Валерій Моргун. Інформує пресслужба Черкаської ОДА.

Цими вихідними він вже другий рік поспіль відвідує змагання Кубку України «Уманська регата» з веслування на байдарках і каное серед ветеранів. Він цього разу й сам брав участь у змаганнях. Разом з киянкою Тетяною Ліван здобув “бронзу” на дистанції 200 метрів.

Під час урочистого параду відкриття спортивний інвентар вручили очільнику ДЮСШ Юрію Деренюку. До речі, вартість одного весла становить 410 євро.

«Дуже хочу, щоб цей подарунок став у нагоді юним спортсменам, з яких у майбутньому виростуть чемпіони України, Європи, світу, Олімпійських ігор та й взагалі – гідні спортсмени та достойні «Люди». Мені дуже подобається веслувальний канал в Умані і я високо ціную вклад небайдужих спортсменів-ветеранів, які декілька років поспіль працюють над облаштуванням дистанції. Й надалі допомагатиму спортсменам, адже розумію, що хороший спортивний інвентар не може коштувати дешево», – зазначив у виступі перший віце-президент федерації каное України Валерій Моргун.

Загалом в Умані беруться розвивати водні види спорту, відзначила очільниця міста Ірина Плетньова. Нині тут працюют над встановленням фінішну вишки. Вона необхідна для того, щоб приймати змагання Всеукраїнського рівня.

Джерело: Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *