На Черкащині встановили рекорд України
Перший в історії України рекорд із хокею на траві встановили в Черкаській області. Найбільша кількість людей, які зробили послідовний пас у хокеї на траві, зібралися на бігових доріжках МСК «Черкаси-Арена».
Про це інформує пресслужба Департаменту освіти та гуманітарної політики ЧМР.
176 учасників послідовно пасували один одному м’яч спеціальними клюшками. Серед учасників рекорду були хокеїсти, з різних областей України, спортсмени черкаських КДЮСШ та глядачі.
![](https://city-news.ck.ua/wp-content/uploads/2021/06/record-3.jpg)
Після закінчення події реєстратор рекордів України офіційно оголосив про встановлення рекорду України у номінації «Найбільша кількість людей, які зробили послідовний пас у хокеї на траві».
Нагадаємо, це вже третій рекорд України, який встановлюється на «Черкаси-Арені».
![](https://city-news.ck.ua/wp-content/uploads/2021/06/record-1.jpg)
![](https://city-news.ck.ua/wp-content/uploads/2021/06/record-1.jpeg)