Збірна тероборони області змагатиметься за першість у військовій підготовці

Тактика та орієнтування на місцевості, стрільби та перша медична допомога. Все це відпрацьовували учасники збірної області з територіальної оборони. Нині вони змагаються за вихід до фіналу змагань серед кращих стрілецьких підрозділів України.

Загалом до складу збірної увійшли 27 резервістів з усіх районів Черкащини. Упродовж двох днів вони відпрацьовували необхідні навички з військової дисципліни. Заняття проходили на базі Навчального центру підготовки молодших спеціалістів Державної прикордонної служби України імені генерал-майора Ігоря Момота.


– Відповідно до плану підготовки підрозділів територіальної оборони сухопутних військ Збройних Сил України з 1 до 3 липня на Чернігівщині проходять збори підрозділів територіальної оборони, – розповів начальник обласного управління цивільного захисту населення Дмитро Клименко. – Тут також відбудуться змагання на кращий стрілецький підрозділ територіальної оборони. Участь візьмуть Черкаська, Чернігівська, Київська, Сумська, Житомирська та Полтавська області. Це – перший етап. За результатами змагань, дві кращі команди вже будуть змагатися у фіналі на всеукраїнському рівні.

Учасники підрозділів територіальної оборони області проходять відповідні навчання двічі на місяць, відзначає командир батальйону територіальної оборони Черкаського району Сергій Лимар.  Із 2018 року пройшли таку підготовку понад 500 осіб.

Долучитися до захисту держави незабаром зможуть всі охочі. Нині відбулося перше читання проект закону №5557 щодо національного спротиву. Його ухвалення позитивно вплине на

розвиток територіальної оборони України. За ним, до навчань загонів тероборони матимуть змогу долучитися цивільні громадяни, зокрема й молодь.

Джерело: https://ck-oda.gov.ua/

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *