Виклик поліції одним рухом: зареєструйтеся у мобільному додатку My Pol

Мобільний додаток суттєво полегшує виклик поліції у випадках загрози життю та інших надзвичайних ситуаціях. Ним легко можуть користуватися люди з обмеженими можливостями, діти, іноземці, а також ті, хто з певних причин не може пояснити, де він перебуває та що йому загрожує.

My Pol – це офіційний безкоштовний канал комунікації між службами Національної поліції України та громадськістю, за допомогою якого поліцію можна викликати одним натисканням на кнопку в мобільному додатку. Він простий у використанні – кожен може швидко звернутись до поліції за допомогою у разі виявлення правопорушень або безпосередньої загрози життю та здоров’ю.

Крім того, через додаток можна надсилати фото правопорушень, оцінювати роботу поліцейських, отримувати сповіщення про оперативну ситуацію в місті та області, а також інформацію про розшук безвісно зниклих осіб.

Додаток My Pol можна безкоштовно завантажити у Play Маркет чи App Store. Для реєстрації потрібно вказати регіон, ввести ім’я, прізвище і по батькові, номер телефону, електронну адресу, а за бажанням – групу крові та алергічні реакції на медичні препарати.

Під час виклику, завдяки геолокації, система сама визначить ваше місцеперебування – поточні координати автоматично надходять до поліції, після чого місце події скеровується наряд для реагування.

Нагадаємо, що мобільний застосунок для швидкої взаємодії з поліцією My Pol був розроблений компанією Noosphere та переданий у ліцензійне користування Міністерству внутрішніх справ України. Сьогодні додаток став повноцінною складовою системи реагування Національної поліції України.

Джерело: http://ch.npu.gov.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *