У черкаській лікарні відкрили рентген-кабінет із сучасним обладнанням

Сучаний рентгенівський кабінет № 2 в Першій міській лікарні міста Черкаси введено в експлуатацію. Тут уже завершено капітальний ремонт. Про це повідомляє пресслужба ЧМР.

Тут встановлено систему рентгенографічну і флюороскопічну OPERA T30cs. Апарат, виробництва провідної італійської компанії General Medical Merate, дозволяє збільшити кількість обстежень та знижує дозу опромінення як хворих, так і медпрацівників. На ремонт та закупівлю обладнання із міського бюджету було виділено більше 5,5 млн грн.

“Донедавна тут стояло обладнання 80-х років минулого століття, що морально і фізично застаріло та постійно виходило з ладу. Новий рентген-апарат дозволяє розширити перелік досліджень і знизити рівень опромінення пацієнтів, а наявність дистанційного управління мінімізує рівень опромінення медичних працівників. Дана система використовує сучасну високочастотну технологію для отримання якісних обстежень в усіх сферах радіо діагностики”, – зауважив головний лікар закладу Тимофій Тронц.

Система має робочу станцію лікаря-рентгенолога із програмним забезпеченням. Спеціальна конструкція діагностичного стола дозволяє пацієнтові легко піднятися на нього або зійти у вертикальному та горизонтальному положенні. Цей рентгенівський комплекс використовують в гастроентерології, радіотерапії, педіатрії, урології, гінекології, екстреній медицині та травматології.

Джерело: http://chmr.gov.ua/ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *