У Черкасах відбувся патріотичний забіг в пам’ять про загиблих воїнів

Обласний забiг в рамках Всеукраїнського патрiотичного забiгу з легкої атлетики в пам’ять про загиблих воїнів «Шаную воїнів, біжу за героїв України» відбувся 28 серпня у Черкасах.

Забіг пройшов за маршрутом від Площі Слави по вулиці Хрещатик до Палацу одружень в одну сторону та в зворотному напрямку. Учасники пробігли  два кілометри.

Першими долали дистанцію професійні спортсмени. Другими бігли аматори, а завершували забіг ветерани.

Кожен учасник обирав дистанцію та закріплював на футболці ім’я воїна, який віддав життя в боротьбі за територіальну цілісність України.

Забіг з легкої атлетики відбувся по всій Україні забіг в пам’ять про загиблих воїнів. Ця дата не випадкова. Саме 28 серпня були погоджені умови, за яких 29 серпня 2014 року повинна була безпечно вийти з оточення українська армія під Іловайськом. Однак домовленість була порушена і російські війська розстріляли наших захисників.

Ця трагедія стала наймасштабнішою в російсько-українській війні, адже за кілька днів загинули сотні наших солдатів. За офіційними даними в Іловайській трагедії загинули 366 українських захисників, 429 були поранені і ще три сотні потрапили в полон.

За інформацією Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *