На Уманщині п’яний водій скоїв ДТП
Рівень алкоголю у керманича перевищив допустиму норму у 18 разів. До того ж чоловік вже був позбавлений права керування транспортними засобами.
Про це повідомили в пресслужбі ГУНП у Черкаській області.
20 вересня, близько 11:00 години, біля села Паланка Уманського району сталася дорожньо-транспортна пригода.
![](https://ch.npu.gov.ua/assets/sites/ch/2021/Verecen/21_09/photo_2021-09-19_19-24-24.jpg)
Водій автомобіля Mazda не впорався з керуванням, виїхав на смугу зустрічного руху та зіткнувся з авто Chevrolet, за кермом якого був 19-річний чоловік, а в салоні троє пасажирів.
![](https://ch.npu.gov.ua/assets/sites/ch/2021/Verecen/21_09/photo_2021-09-19_19-24-26.jpg)
В автопригоді ніхто не постраждав. Транспортні засоби отримали механічні пошкодження.
З’ясовуючи деталі автопригоди, поліцейські помітили ознаки сильного алкогольного сп’яніння у винуватця аварії, та запропонували йому пройти тест за допомогою приладу “Драгер”. Водій погодився у присутності двох свідків.
![](https://ch.npu.gov.ua/assets/sites/ch/2021/Verecen/21_09/photo_2021-09-21_14-55-09.jpg)
Результат показав 3,60 проміле, що у 18 разів перевищує допустиму норму (0,2 проміле).
За фактом порушення на 55-річного водія поліцейські Умані склали протоколи за ст. 124 (Порушення ПДР, що призвело до ДТП), ч. 4 ст. 130 (Керування транспортним засобом в стані алкогольного сп’яніння). Окрім того, правоохоронці встановили, що керманич вже був позбавлений права керування транспортними засобами та винесли дві постанови за ч. 1 та ч. 4 ст. 126 КУпАП.